Systemy sterowania i alarmowe - TKM Serwis

Informatyka
Usługi dla biznesu:
Przejdź do treści

Systemy sterowania i alarmowe

Usługi
Dla inwestorów indywidualnych przygotowujemy i realizujemy projekty systemów sterowania opartych o standard KNX / EIB lub dedykowane, przewodowe i bezprzewodowe rozwiązania producentów systemów sterowania typu "Inteligentny dom".

W przypadku zaawansowanych instalacji, integrujących sterowanie z systemem rejestracji wideo, telekomunikacją oraz informatyką, konsultujemy z wiodącymi dostawcami sprzętu optymalne kosztowo i funkcjonalnie rozwiązania, dopasowane do aktualnych i przyszłościowych wymagań inwestora.
Dla inwestorów indywidualnych firma produkuje zestawy integrujące funkcje systemów alarmowych, sterowania urządzeń elektrycznych i elektronicznych, sygnalizacji pożarowej, kontroli dostępu oraz nadzoru wideo.

Rozwiązania typu all-in-one w takim przypadku upraszczają do niezbędnego minimum stopień komplikacji zestawu oraz redukują cenę całości instalacji do poziomu akceptowanego przez większość inwestorów.
Promujemy rozwiązania zintegrowane, łączące systemy sygnalizacji włamania i napadu z systemami sterowania dwukierunkowego.

Przykładami takich rozwiązań są produkty polskiego producenta, firmy SATEL, specjalizującej się od kilkunastu lat w tworzeniu i ciągłym udoskonalaniu swoich produktów.

W przypadku zainteresowania współpracą w tym zakresie prosimy o kontakt.
1997 - 2019 TKM Serwis s.c. Halina Marek Godlewscy, Baśniowa 23A, 05-830 Stara Wieś, NIP: 1181575927, REGON: 016626388
Wróć do spisu treści